23.07.21

Велосипедом на дачу Короленка 2021


Цьогоріч четвертий ПВД «Велосипедом на дачу Короленка» був присвячений 168-й річниці від дня народження Володимира Короленка та зібрав 65 велосипедистів з Полтави, Лубен, Лохвиці, Кременчука, Шишак, Сум, Харкова.

Відомо, що оселившись у Полтаві на початку ХХ ст., Володимир Галактіонович придбав собі ділянку у с. Хатки, де був збудований дачний будиночок. «Поїхати в Хатки і поринути в цілющу нірвану», – так писав він друзям про майбутній літній відпочинок. На дачу Короленко їздив на велосипеді.


Для створення треку велосипедного шляху Короленка було опрацьовано великий пласт архівних матеріалів, які допомогли відтворити цей маршрут досконало. На станції Гоголеве велосипедистів традиційно зустрічали Володимир Галактіонович та Євдокія Семенівна. Справжньою родзинкою програми стала театралізована екскурсія у с. Великі Сорочинці. Переїжджаючи з локації на локацію учасники зустрічалися з селянами (свідками сорочинської трагедії), поштарем, мамою Гоголя, комірником, дзвонарем. Кожен герой розповідав якусь цікавинку з життя відомих людей або яскраво змальовував певну історичну подію цього селища.

Під час обіднього відпочинку на березі р. Псел велосипедисти із задоволенням послухали заводних пісень від гурту «Жабокряківські дядьки».


Кульмінацією дня було відвідування дачного будиночку Володимира Короленка на мальовничому припсільському пагорбі. Групу сердечно приймали працівники ПП «Агроекологія». Після перегляду театралізованої частини «на гостинах у Короленка» на учасників чекав смачний обід від щедрих господарів. 

Закінчився похід вечірнім вогнищем у великій дружній компанії однодумців.Похід відбувся дякуючи ГО «ВелоПолтава», ГО «Аматорський театр «Малафея», ПП «Агроекологія».


А також за сприяння адміністрації Великосорочинського літературно-меморіального музею М.В.Гоголя, Костянтина Донця, який надав для театралізованої екскурсії затишну садибу зеленого туризму.

1 коментар:

  1. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити