10.09.11

ВелоПарад дівчат 2011

Сукні, спідниці, сорочки, стрічки …
Шляпки, панчохи, підбори, банти …
Кульки, колготки, корзинки, квітки …
Гайда, дівчата, яскравість нести! 
У вересні минулого року (див. тут) жителі та гості нашого міста були приємно здивовані, побачивши на центральній вулиці дівчат у платтячках, на підборах, зі стрічками, квіточками та… на велосипедах. Таким чином полтавки відзначали Всеукраїнський ВелоПарад дівчат, який проходив у найбільших містах України.
Дівчата хотіли не тільки долучити якомога більше осіб прекрасної статі до любительського велоспорту, а й довести, що їзда на велосипеді може бути красивою в усіх її проявах.
Цього року мужні дівчата вирішили не лише повторити подвиг їзди на велосипеді у гарному вбранні, а й зробити посильний внесок у розвиток велоінфраструктури міста. Для того, щоб місто розвивалося у вірному Європейському напрямку планується звернутися офіційним листом до керівників ВНЗ Полтави з проханням та пропозиціями щодо розміщення велопарковок для студентів та викладачів.
Нагадаємо, що за останні 6 місяців деякі установи пішли назустріч велосипедистам і встановили такі парковки.

Свято відбудеться 10 вересні 2011 року в алеї каштанів біля пам’ятника Зигіну о 13:00. Запрошуються всі охочі, бажано на велосипедах. Подробиці на форумі "БЫСТРЕЕ ВЕТРА".

Немає коментарів:

Дописати коментар